בחירת השטיח המדויק לבית

טעם עיצובי משתנה מאדם לאדם בכל תחומי החיים – הדבר נכון גם כאשר מדובר על רכישת שטיחי יוקרה לביתכם. מפני שמדובר על הוצאה משמעותית, ראשית מומלץ לבדוק מאיזה חומר עשוי השטיח.

המראה, המרקם ואורך החיים של השטיח נקבעים בעיקר על ידי החומרים המשמשים ליצירתו מלכתחילה. ישנם שטיחים בעלי סיבים טבעיים כמו צמר, או כאלה שנרקמו באמצעות סיבים סינטטיים כדי לחקות אפשרויות טבעיות  לדוגמא, פוליאסטר.

מרבית השטיחים מכילים תערובת של מספר סיבים, וזו הסיבה שחשוב לדעת על איזה סוג שטיח מדובר ומאילו חומרים הוא נוצר – באופן זה תוכלו גם לדעת את עלות התחזוקה של השטיח (ניקיון, שימוש בשואב אבק וכדומה).

בכדי לבצע את הבחירה המושלמת, אנו בחברת “Rugsandco” מספקים לכם ייעוץ מקצועי על ידי המומחים בתחום. הליווי של אנשי המקצוע שלנו תעזור לכם לבחור מבין קטלוג השטיחים הקיים או שתוכלו לבצע התאמה אישית וייחודית שכוללת את בחירת חומרי הגלם, התבניות והצבעים, גודלו הפיזי וכמובן מראה עיצובי עתידני.

בנוסף, בכדי לוודא כי השטיח שבחרתם תואם מבחינת הקו העיצובי המנחה של ביתכם, אנו נשמח ללוות אתכם לכל אורך התהליך ולהתרשם מהחלל המיועד בכדי לספק לכם את דעתנו המקצועית ובעלת ניסיון רב של עשרות שנים בתחום שטיחי היוקרה.

סידור החלל והתאמת הפרופורציות הנכונות 

יצרן שטיחים שאינו מספק התאמה אישית עבור לקוחותיו לרוב יעניק 3-4 אופציות סטנדרטיות. הקושי בדבר הוא שכעת עליכם להתפשר על היחס המדויק בחלל הרצוי - הגודל האידיאלי הוא פריסת השטיח כעד 75% מחלל החדר.

בחברת “Rugsandco” אנו מספקים ייצור שטיחים יוקרתיים ואלגנטיים בהתאמה אישית לכל לקוח בפרט. לכן, כאשר אתם מעוניינים במידות ספציפיות עבור השטיחים ובגודל נכון ביחס לחלל המיועד, תפקידנו להתייחס לעיצוב המודרני יחד עם היחסים הרצויים על ידכם.

בואו להתרשם באופן אישי

במידה ואתם מעוניינים להגיע אלינו ולהתרשם באופן אישי ממגוון שטיחים מודרניים לבית, אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה ששוכן בקניון ארנה בהרצליה. במתחם אנו מציגים פריטים ססגוניים, מעוצבים וחשוב מכל ללא פשרות.

האפשרויות השונות שנציג בפניכם באולם התצוגה יכולות לתת לכם השראה ולגרום לפן היצירתי שבכם לפרוח כדי שיחד נוכל להתחיל במסע יצירת השטיח האולטימטיבי והייחודי שלכם.