משלוחי אקספרס והחזרות חינם | יעוץ והתאמה ב-Whatsapp משלוחי אקספרס והחזרות חינם | יעוץ והתאמה ב-Whatsapp

אין פריטים בעגלה.

Product was successfully added to your shopping cart.

הכר את הצוות

מייסד
עזרא חקשורי
בימינו אנו נוטים להסתכל על שטיחים בצורה שונה מבעבר – יותר כאופנה ופחות כאומנות - לכן עלינו לפנות למגמות העיצוב העכשוויות ועל השטיחים לשאת תווית מחיר נוחה
בשנת 1962 אחיו של עזרא, ששון וניסן, היגרו מאיראן לגרמניה ופתחו חברה שעסקה בסחר בשטיחים. בשנת 1973 הצטרף עזרא לחברת השטיחים של אחיו, וגילה את אהבתו לשטיחים. במשך עשרות שנים, עזרא ואחיו צברו מוניטין עשיר בתחום הסחר בשטיחים ברחבי העולם. עם ניסיון של שנים רבות, הקים עזרא את Rugs & Co. בשנת 2016 על מנת להתרחב לשוק השטיחים המודרניים, וייסד את החברה על טהרת מורשתו המשפחתית, ערכיו ומסורתו. ב-25 השנים האחרונות, עזרא ייסד מספר חברות המתמחות ביזמות נדל"ן מגורים ומסחר ברחבי העולם.
מנכ"ל
ניר פרץ
הלקוחות שלנו יודעים כי אנו מאמינים בכל אחד מהעיצובים המוצגים בקולקציות שלנו, וכי הם מחזיקים באופנה האחרונה בשוק השטיחים העולמי
ניר הצטרף ל-Rugs & Co בשלהי 2016 בכדי לקבוע את יסודות האסטרטגיה והמודל העסקי של החברה. בהתאם לחזון השאפתני שלו, ניר בנה את Rugs & Co. סביב ערכי הליבה של מוצרים איכותיים ושירות לקוחות ברמה גבוהה, אשר מונעים על ידי מערכת תפעול וניהול יעילה. עם תואר במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה, וניסיון נרחב בניהול עסקי וקשרי לקוחות, ניר מפקח על כל התפעול וההיבטים האסטרטגיים של המותג Rugs & Co.

מעניין אותך לראות איך השטיחים שלנו יראו בביתך לפני הקניה?

אפליקציית חוויה וירטואלית תהפוך את מכשיר המובייל שלך לחדר וירטואלי! כל מה שצריך זה להשאיר את המייל שלך כאן, ללחוץ על הקישור שישלח אליך במייל, לצלם תמונה של החלל בו השטיח ימוקם, למקם את השטיח האהוב - לשמור ולשתף!