משלוחי אקספרס והחזרות חינם | יעוץ והתאמה ב-Whatsapp משלוחי אקספרס והחזרות חינם | יעוץ והתאמה ב-Whatsapp

אין פריטים בעגלה.

Product was successfully added to your shopping cart.

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

Rugs & Co - משלבים מסורת ומודרניות

נוסדה בשנת 2016 על המסורת והערכים של עזרא חקשורי, בעל ניסיון רב בתעשיית השטיחים, כשמטרתה לספק שטיחים יחודיים בהשראת סגנון חיים מודרני. ב-Rugs & Co, אנו מביאים לידי ביטוי את המורשת והתשוקה של המייסד, תוך שילוב המגמות העכשוויות בעולם עיצוב הפנים, ובכך יוצרים מגוון ייחודי של שטיחים מודרניים. עם טכניקות ייצור ברמה הגבוהה ביותר, שירותי הום סטיילינג ומבחר עשיר של קולקציות השטיחים החדשות והאיכותיות ביותר, אנו גאים להיות חלוצים בתחום שיווק שטיחים און-ליין.

הצבנו לעצמנו מחויבות לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות מוצרים ושירות לקוחות במרכז ה"אני מאמין" שלנו; וכעסק מוכוון לקוחות, חוסר ההתפשרות על שביעות רצון הלקוחות, מושרש עמוק בפעולות היומיומיות שלנו. החל במדיניות קפדנית של 5 ימי משלוח ללא תשלום, ועד לייעוץ עיצובי בבית הלקוח - הרחבנו את רמת השירות של .Rugs & Co וחוללנו מהפכה באמות המידה של שירות הלקוחות בענף השטיחים.


השטיחים שלנו

אלגנטיים, עמידים, שווים לכל כיס

בשטיחים שלנו ניכר כי ישנם אלמנטים מודרניים המושפעים מסגנון החיים העכשווי.

הטכניקות המהפכניות של עבודת מכונה, המשמשות לייצור השטיחים שלנו, מסוגלות להניב סוגים רבים של טקסטורות, גוונים, דוגמאות וגימורים - אשר מבטיחים להשלים את כל סוגי החללים בצורה הטובה ביותר.

הודות לטכנולוגיית הייצור המתקדמת שפותחה לאחרונה ולסיבים האיכותיים, כל השטיחים שלנו מציגים עמידות גבוהה וסבילות מוגברת לתנועה וכתמי נוזל. היישום של שיטות הייצור החדשות מאפשר לנו לספק מוצרים יוקרתיים במחירים נוחים.מעניין אותך לראות איך השטיחים שלנו יראו בביתך לפני הקניה?

אפליקציית חוויה וירטואלית תהפוך את מכשיר המובייל שלך לחדר וירטואלי! כל מה שצריך זה להשאיר את המייל שלך כאן, ללחוץ על הקישור שישלח אליך במייל, לצלם תמונה של החלל בו השטיח ימוקם, למקם את השטיח האהוב - לשמור ולשתף!